limit prowadzi tutaj blog rowerowy

Niejeżdżenie boli. Dosłownie.

DP - wrócił Garmin :-) DZ

Poniedziałek, 29 lipca 2013 | dodano: 29.07.2013

Nie sprawdziłem przed startem ile dziś termometr pokazywał. Prognoza obiecywała +20 stopni. Odczuwalnie było chyba nawet więcej. Wyjechałem mocno spóźniony i może udałoby mi się dojechać o czasie gdyby nie zator w sklepie, gdzie robiłem upgrade śniadania.
Po weekendowych harcach dziś nie miałem natchnienia do szarpania się w czasie jazdy i dlatego też bardzo nie zdziwił mnie fakt, że na zjeździe z Lenartowicza nie udało się dobić do 50 km/h.
Dziś planuję leniwy dzień. Powrót spacerowy i wybyczenie z odespaniem.

Plan ze spacerowym tempem i odespaniem tak średnio wypalił. Za to w trakcie pracy dociera do mnie mój GPS. Może tak nie do końca. Ten poprzedni to był eTrex Legend HCx. Ten co przyjechał to eTrex Vista HCx. Pierwszą różnicę (poza kolorem obudowy) jaką zauważyłem to opcja mierzenia ciśnienia atmosferycznego. Muszę się nad tym pochylić i sprawdzić o co chodzi.
Powrót przez Dąbrowę Górniczą z hakiem koło bankomatu, potem objazd Pogorii 3 od strony Łęknic. Zagięcie na Piekło i wzdłuż Pogorii 4 do Preczowa i dalej przez Sarnów do domu. Lampa. Wczoraj w grupie w podobnych warunkach jechało mi się o niebo lepiej. Chyba zmęczenie wyłazi. W domu zabawa z wgrywaniem mapy do GPS-a. Po 21:00, jak już się zrobiło chłodniej, małe kółeczko do wsiowego Lewiatana.


Kategoria Praca


komentarze
Krzychu22
| 20:02 wtorek, 30 lipca 2013 | linkuj To trzeba było wcześniej popsuć :D
limit
| 05:31 wtorek, 30 lipca 2013 | linkuj Krzychu22: Nie ma tak dobrze. Już był po gwarancji, niestety. Wymiana płatna. Jakieś 450 zł mnie to wyniosło. Ale i tak jestem zadowolony bo za nówkę musiałbym dać gdzieś ze 2x tyle. Do tego jeszcze nowe mocowania do kierownicy, kto wie czy nie nowe mapy.
Krzychu22
| 22:16 poniedziałek, 29 lipca 2013 | linkuj To na gwarancji wymienili?
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!